Mersin Panik Atak

Mersin ve çevresinde Panik Atakla ilgili bir yardım arayışı içerisindeyseniz. Bizim en çok çalıştığımız konulardan birinin Panik Bozukluk olduğunu bilmenizi isteriz.

Her insanın yaşadığı problem kendisine özel olmakla birlikte, yaşanan belirtilerin birçoğu aslında birbirine benzerdir. Korkularınız, kaygılarınız artık bunaltacak bir seviyeye geldiyse eğer ve negatif düşünceler sürekli zihninizde dolaşıyorsa bundan kurtulmanın imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak Panik Bozukluk iyi bilinen ve çözümü olan bir problemdir. Bunun çözümünün olduğunu bilmek çok küçük ama önemli bir adımdır. Etrafınızdaki kişiler eğer kendileri daha önce bu problemi yaşamamışlar ise sizin durumunuzun ne boyutta olduğunu anlayamayabilirler. Siz o anda tamamen tetikte ve sanki çok kötü bir şey olmak üzereymiş gibi mutsuz ve korku dolu iken ve bunu anlatmakta bile zorlanıyorken, etrafınızdakiler durumu önemsemezse veya sizden daha fazla panik yaparlarsa sizi olumsuz etkileyeceklerdir.

Bu konuda uygulanan terapi tekniklerine, yaşınıza, ne sıklıkta atak yaşadığınıza bağlı olarak değişmekle birlikte genelde 6 ila 10 seans arasında görüşme yeterli olmaktadır.